Hakkımızda

1. Kalite matbaa ve promosyon ürünleri

MATBAA

SARAY PROMOSYON olarak, basılı materyal üretimi yapmak için gerekli olan teknolojik araçları ve ekipmanları olan, tasarım ve baskı hizmetleri sunan bir şirketiz. Bizler, müşteri taleplerine göre çeşitli baskı türleri (kartvizit, matbuu evraklar, antetli kağıt, zarf çeşitleri, katalog, broşür, afiş, rulo etiket, tabaka etiket, ambalaj, kurumsal kimlik vs.) üretiriz. Hızlı, yüksek kaliteli ve esnek bir şekilde hizmet sunarız. Ayrıca, renk doğruluğu, baskı kalitesi, kağıt seçimi, teslimat hızı gibi konulara önem veririz.

SARAY PROMOSYON olarak, basılı materyal ihtiyaçları olan müşterilere hizmet sunmak için gereken teknolojik alt yapıyı ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimize sunarız.

PROMOSYON

Promosyon; gelişen dünyamızda firmaların kendilerini yada ürünlerini tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesidir.

İnsanların günlük hayatta kullandıkları ürünleri seçerek, sürekli ve etkili bir reklam anlayışı ile marka değerini yükseltmek ve hedef kitlelere ulaşmak promosyonun en vazgeçilmezidir.

Promosyon ve tanıtım hayatının içerisinde olduğumuz 15 yılı aşkın sürede her müşterimizi en iyi müşterimiz, her işimizi en önemli iş, her firmayı en önemli referansımız bildik. İtibar ve güvenin parayla satın alınamayacağının bilincindeyiz ve tüm ekibimizle birlikte çalışmalarınızda uzun süreli çözüm ortağınız olarak sizlerle birlikte çalışmaya aday olduğumuzu ifade etmekten mutluluk duymaktayız.

Saray Promosyon olarak bu konuda siz değerli müşterilerimize rehber olmak, sizi ve markanızı daha geniş kitlelere tanıtmak için biz hazırız,

Promosyon ürünleri; powerbank, çakmak, oto kokusu, bardak altı, termos bardak, şemsiye, saat, duvar saati, anahtarlık, ajanda, gemici ve duvar takvimi, masa sümeni, teknolojik ürünler, metal ve plastik kalem, çanta, klasör, ıslak mendil, hesap makinası, bloknot, t-shirt, bayrak, masa seti, kurşun kalem vb. şeklinde sıralayabiliriz.